Login
Register

خانه

دایرکتوری برند

دایرکتوری مطالب

دسته بندی موضوعی

آکادمی فربین

دفترچه تلفن

هدف فربین

پسیو شبکه

پسیو شبکه (  Passive Premise Networking ) صنعتی است که در فربین بصورت تخصصی و عمیق به آن می پردازیم. قابلیت انواع تجهیزات پسیو شبکه با مارک های مختلف را در سایت farbinnews.com ملاحظه فرمایید و با مقالات تخصصی ما٬ دانش حرفه ای زیرساخت کابلی شبکه خود را ارتقا دهید.

Open Panel

هدف فربین

0

با هدف جمع آوری و ترجمه متون کابل کشی ساختار یافته بنا داریم تا در یک پایگاه هر آنچه را که در حوزه زیرساخت و پسیو شبکه، نیاز مخاطبین خود می دانیم فراهم آوریم. 

اطلاعات جمع آوری شده با صرف هزینه و زمان با دشواری های بسیار زیاد به مرور ترجمه شده تا محتوی سایت را در سر فصل های مشخص شده هرچه غنی تر نماید.

این وب سایت دربرگیرنده ی سرفصل های زیر است:

  • اخبار تولیدکنندگان صنعت کابل کشی ساختار یافته
  • معرفی محصولات و راه حل های پیشنهادی
  • آخرین اخبار استانداردهای کابل کشی ساختار یافته
  • بررسی موردی در مسایل مرتبط با زیرساخت
  • ترجمه متون استاندارد های بیکسی (BICSI) و انتشار آن در قالب متون کاربردی
  • گردآوری متون فنی مرتبط با کابل کشی ساختار یافته

فربین در مقام قضاوت:

هدف فربین قضاوت در رابطه با کیفیت محصولات و کارآیی لازم آنها نیست، بلکه آنچه در وب سایت فربین نیوز منعکس شده است صرفا جهت اطلاع رسانی بوده و کیفیت محصول نهایی، از طرف ارائه کننده و یا متولی مارک مربوطه تعیین خواهد شد. 

مشاوره تخصصی:

اعتقاد ما به اطلاع رسانی و بالا بردن سطح علمی مخاطبان خود در صنعت زیرساخت شبکه است. از این رو اعلام آمادگی می نماییم تا در صورت تمایل صرفا در رابطه با کالاهایی که لوگوی موجود در لابراتوار فربین (همانند شکل زیر) را دارند اظهار نظری بی طرفانه کرده و تناسب کالای مربوطه را با پروژه های شما تطابق دهیم.

farbin lab

دست همکاری:

اعتقاد ما به کار گروهی و همکاری است از طرفی بدیهی است گردآوری و انتشار متون تخصصی این وب سایت بدون حضور فعالان این صنعت کاربرد اصلی خود را نخواهد داشت به همین سبب آمادگی داریم تا در صورت تمایل در موقعیت های مختلف وب سایت به فرمت های مختلف و با توجه به متون منتشر شده و قرابت آن با خدمات قابل ارائه به درج آگهی و یا خبر رسانی بپردازیم.

در صورت تمایل با ما مکاتبه نمایید:

 تلفن :26417164–021

فکس : 22063759–021

ایمیل :  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

سوال از فربین دارید؟
لطفا سوال خود را بپرسید ما از طریق ایمیل در سریعترین زمان جواب خواهیم داد.


سوال از فربین دارید؟