Login
Register

خانه

دایرکتوری برند

دایرکتوری مطالب

دسته بندی موضوعی

آکادمی فربین

دفترچه تلفن

خانه

پسیو شبکه

پسیو شبکه (  Passive Premise Networking ) صنعتی است که در فربین بصورت تخصصی و عمیق به آن می پردازیم. قابلیت انواع تجهیزات پسیو شبکه با مارک های مختلف را در سایت farbinnews.com ملاحظه فرمایید و با مقالات تخصصی ما٬ دانش حرفه ای زیرساخت کابلی شبکه خود را ارتقا دهید.

Open Panel

molex new

lavan 02

dana

پیشنهاد نویسنده

AMO پریز شبکه چند منظوره هابل

3
+3

AMO یک پریز چند منظوره ی مس و فیبر نوری رو کار است که شرکت هابل آن را در خانواده MUTOA پیشنهاد می دهد.

 

کمپانی هابل ( HUBBELL ) در خانواده ی MUTOA، سری AMO که مخفف عبارت ( Advance Multimedia Outlet Housing ) است را برای آرایش بهتر کابل ها با ۶ براکت کانکتورهای مس و فیبر نوری طراحی کرده است. این محصول در خانواده ی MUTOA ها به گونه ای طراحی شده است که برای ظرفیت های بالا ساخته شده و می تواند تلفیقی از کانکتور مس یا فیبر نوری را در بر گیرد.

از مشخصه های بارز این محصول نسبت به دیگر محصولات این خانواده می توان به ظرفیت بالای کانکتورها، چند رسانه بودن، سازگاری با کابل های STP و UTP اشاره کرد. همچنین AMO هابل ( Hubbell ) می تواند به عنوان یک اتصال دهنده برای موقیت های مختلف پروژه با کاربردهای متفاوت مورد استفاده قرار گیرد.

farbin 148

هابل این محصول را در ابعاد 7.15”(W) x 7.53”(H) x 2.3”(D) تولید کرده است. از مشخصه های جالب این محصول محل قرار دادن سیستم لیبلینگ آن است که با یک دریچه کائوچویی به طور کامل مخفی و محافظت می شود. همچنین این محصول به نحوی طراحی شده که شیارهایی برای محافظت از کانکتورهای اسپلایس نیز در آن تعبیه شده است.

اضافه کردن نظر


ویدیوهای دیدنی پسیو

آخرین اخبار را از طریق ایمیل دریافت نماید!   * آدرس ایمیل:           farbin instagram

سوال از فربین دارید؟
لطفا سوال خود را بپرسید ما از طریق ایمیل در سریعترین زمان جواب خواهیم داد.


سوال از فربین دارید؟