Login
Register

خانه

دایرکتوری برند

دایرکتوری مطالب

دسته بندی موضوعی

آکادمی فربین

دفترچه تلفن

خانه

پسیو شبکه

پسیو شبکه (  Passive Premise Networking ) صنعتی است که در فربین بصورت تخصصی و عمیق به آن می پردازیم. قابلیت انواع تجهیزات پسیو شبکه با مارک های مختلف را در سایت farbinnews.com ملاحظه فرمایید و با مقالات تخصصی ما٬ دانش حرفه ای زیرساخت کابلی شبکه خود را ارتقا دهید.

Open Panel

molex new

lavan 02

dana

پیشنهاد نویسنده

کیستون Cat6A برند اراندام ( R&M )

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
0

شرکت اراندام ( R&M )، ار اند ام ( R and M ) به طور کامل طراحی جدیدی برای کیستون RJ45 در نظر گرفته است. 

شرکت اراندام ( R&M )، ار اند ام ( R and M ) به طور کامل طراحی جدیدی برای کیستون RJ45 در نظر گرفته است. این طراحی خلاقانه که مناسب برای Cat.6A با فرکانس 500 مگاهرتز به بالا است، کارآمدی یک سرعت انتقال 10G را تضمین می نماید.

شرکت اراندام (R&M)، ار اند ام ( R and M ) در این کیستون، نگاه طراحی را از کل به جزء جزء رشته سیم ها منعطف کرده است که باعث بهتر شدن انتقال در فرکانس های بالا می شود. از مزایای این کیستون میتوان به نصب راحت و بدون نیازبه ابزار خاص و صرفه جویی در هزینه های نصب نام برد که همین امر باعث بالا رفتن سرعت سربندی می شود. در زیرساخت هایی با تعداد سربندی بالا سرمایه گذاری برای محصولات با دوام تر و نیاز به پشتیبانی کمتر منطقی تر به نظر می رسد. این محصول با در نظر کرفتن دو پارامتر یاد شده یک از بهترین گزینه ها برای دیتا سنتر است.

با توجه به اینکه اراندام ( R&M )،ار اند ام ( R and M )  خانواده Cat6A را به عنوان بهترین راه حل برای شبکه های امروز و آینده در نظر گرفته است ، میتوان به 2 خصوصیت مهم  این کیستون ها اشاره کرد :

1) برای بریدن رشته سیم های اضافی نیازبه کاتر یا ابزاری نمی باشد به این معنی که با بسته شدن درپوش رشته سیم ها هم زمان، بریده می شوند. می توانید طریق نصب را در فیلم زیر مشاهد نمایید.

2) شرکت اراندام ( R&M )، ار اند ام ( R and M ) یک جداکننده جدید طراحی کرده به نام X-Separator، که باعث می شود با گرفتن فاصله بین زوج سیم ها تاثیرات منفی NEXT به حداقل برسد.

Part Naumber دریافت فایل

R509500:

farbin 281

pdf

size:895KB

 

نظرات  

0 #1 Roham 1395-03-16 23:45
بسیار عالی
نقل قول

اضافه کردن نظر


ویدیوهای دیدنی پسیو

آخرین اخبار را از طریق ایمیل دریافت نماید!   * آدرس ایمیل:           farbin instagram

سوال از فربین دارید؟
لطفا سوال خود را بپرسید ما از طریق ایمیل در سریعترین زمان جواب خواهیم داد.


سوال از فربین دارید؟