Login
Register

خانه

دایرکتوری برند

دایرکتوری مطالب

دسته بندی موضوعی

آکادمی فربین

دفترچه تلفن

آکادمی فربین

پسیو شبکه

پسیو شبکه (  Passive Premise Networking ) صنعتی است که در فربین بصورت تخصصی و عمیق به آن می پردازیم. قابلیت انواع تجهیزات پسیو شبکه با مارک های مختلف را در سایت farbinnews.com ملاحظه فرمایید و با مقالات تخصصی ما٬ دانش حرفه ای زیرساخت کابلی شبکه خود را ارتقا دهید.

Open Panel

molex new

lavan 02

dana

پیشنهاد نویسنده

برگزاری دوره F101 در بانک مهر اقتصاد

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
6
+6

 در تاریخ 19 خرداد ماه سال 1395 جمعی از کارشناسان فهیم ارتباط راهبرد دیباگران (فاراده)، بانک مهر اقتصاد و جمعی از مشاورین مستقل  دوره ی F101 که بر اصول کابل کشی شبکه های کامپیوتری بر اساس مس تمرکز دارد را در سایت بانک مهر اقتصاد سپری کردند.

 mehr eghtesad101

بانک مهر اقتصاد از ابتدای شروع فعالیت خود با نام موسسه قرض الحسنه بسیجیان در سال 1372 با هدف ایجاد زمینه های مساعد جهت رشد اقتصادی جامعه و ارتقا سطح رفاه اجتماعی آحاد ملت آغاز بکار کرد. در سال 1379 بدلیل رشد و توسعه موسسه و جوابگو نبودن فعالیت های قرض الحسنه برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان درخواست تبدیل از موسسه قرض الحسنه به موسسه مالی و اعتباری مهر به بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ارائه گردید و بدین ترتیب موسسه از سال 1381 حائز شرایط ارتقاء به موسسه مالی و اعتباری شناخته شد. دپارتمان آموزشی شرکت فربین در راستای تحقق ماموریت شرکت بر آن است تا با اتخاذ رویکردی مناسب ضمن تحقق ماموریت های راهبردی خویش، موجبات رضایت دانش پژوهان و شرکت های همکار را فراهم سازد. در همین راستا به موجب آشنا ساختن افراد با دنیای کابل کشی ساختار یافته و بررسی مشکلات پسیو شبکه، دوره های آکادمیک کابل کشی ساختار یافته را برگزار می کند.

در صورت تمایل به مشاهده سرفصل های دوره های شرکت فربین به سایت www.farbin-co.com مراجعه نمایید و در صورت تمایل به مشاهده برخی از دوره های برگزار شده اینجا را کلیک نمایید.

 

اضافه کردن نظر


ویدیوهای دیدنی پسیو

آخرین اخبار را از طریق ایمیل دریافت نماید!   * آدرس ایمیل:           farbin instagram

سوال از فربین دارید؟
لطفا سوال خود را بپرسید ما از طریق ایمیل در سریعترین زمان جواب خواهیم داد.


سوال از فربین دارید؟