Login
Register

خانه

دایرکتوری برند

دایرکتوری مطالب

دسته بندی موضوعی

آکادمی فربین

دفترچه تلفن

سازمان و نهادهای مستقل

پسیو شبکه

پسیو شبکه (  Passive Premise Networking ) صنعتی است که در فربین بصورت تخصصی و عمیق به آن می پردازیم. قابلیت انواع تجهیزات پسیو شبکه با مارک های مختلف را در سایت farbinnews.com ملاحظه فرمایید و با مقالات تخصصی ما٬ دانش حرفه ای زیرساخت کابلی شبکه خود را ارتقا دهید.

Open Panel

molex new

lavan 02

dana

پیشنهاد نویسنده

سازمان و نهادهای مستقل

5
+5

در تاریخ 14 اسفند ماه سال 1394 کارشناسان شرکت های مختلف از جمله شرکت توسعه ارتباطات سیب، حوزه علمیه قم و جمعی از مشاورین مستقل دوره ی F103 که بر نحوه ی مستند سازی شبکه های کامپیوتری بر اساس تست های OTDR تمرکز دارد را در سایت شرکت فربین سپری کردند.

farbin F103 1

3
+3

 در تاریخ 9 بهمن ماه سال 1394 جمعی از کارشناسان موسسه عمران مسکن نور گستر ( مرکز خدمات حوزه های علمیه )، داده ورزی سداد و جمعی از مشاورین مستقل  دوره ی F101 که بر اصول کابل کشی شبکه های کامپیوتری بر اساس مس تمرکز دارد را در سایت شرکت فربین سپری کردند. 

farbin F101 1

3
+3

تاریخ 26 دی ماه سال 1393 جمعی از کارشناسان شرکت ارتباطات پرشیا موفق به گذراندن دوره F101 شدند. این افتخار دیگری است برای کارشناسان فربین که هر روزه در بالا بردن سطح آگاهی مخاطبان خود در حوزه زیرساخت شبکه تلاش نمایند.

PersiaTelecom دوره F101 درارتباطات پرشیا

3
+3

کارشناسان شرکت فربین توانستند افتخاری دیگر در حوزه زیر ساخت شبکه با برگزاری دوره ی F102 در تاریخ 3 بهمن ماه سال 1393 برای کارشناسان شرکت ارتباطات پرشیا به دست آوردند.

persian102

دوره F102 در ارتباطات پرشیا

ویدیوهای دیدنی پسیو

آخرین اخبار را از طریق ایمیل دریافت نماید!   * آدرس ایمیل:           farbin instagram

سوال از فربین دارید؟
لطفا سوال خود را بپرسید ما از طریق ایمیل در سریعترین زمان جواب خواهیم داد.


سوال از فربین دارید؟