Login
Register

خانه

دایرکتوری برند

دایرکتوری مطالب

دسته بندی موضوعی

آکادمی فربین

دفترچه تلفن

محیط کار (Work Area)

پسیو شبکه

پسیو شبکه (  Passive Premise Networking ) صنعتی است که در فربین بصورت تخصصی و عمیق به آن می پردازیم. قابلیت انواع تجهیزات پسیو شبکه با مارک های مختلف را در سایت farbinnews.com ملاحظه فرمایید و با مقالات تخصصی ما٬ دانش حرفه ای زیرساخت کابلی شبکه خود را ارتقا دهید.

Open Panel

molex new

lavan 02

dana

پیشنهاد نویسنده

SOLUFLEX کف کاذب سلولی لگراند

6
+5
1

ایجاد یک کف کاذب که به سهولت امکان گستردن آن وجود داشته باشد و به هیج ابزار و یا چسب برای نصب آن نیاز نباشد، می تواند یکی از بهتری انتخاب ها در طراحی سیستم انقال کابل از کف باشد.

شرکت لگراند (Legrand) که یکی از آشناترین نام ها در صنعت داکت و بسترهای عبوری کابل است، سیستم کف کاذب مشبکی را ارائه می دهد که با طراحی مهندسی که بر روی آن شده است بدون نیاز به هیج ابزار و چسبی به راحتی نصب شده و امکان عبور کابل ها را فراهم می آورد. این سیستم کف سازی مناسب برای عبور کابل های شبکه و برق که به SOLUFLEX مشهور است در 4 ارتفاع 37 میلیمتر، 60 میلیمتر، 90 میلیمتر و 120 میلیمتر قابل نصب می باشد.

 

طراحی خلاقانه این سیتم کف پوش برای محیط هایی که تغییرات چیدمان و مبلمان زیاد است، بسیار مناسب می باشد. حداکثر وزنی که این سیستم کف می تاند تحمل کند برابر با 30000 نیوتون بر متر مربع است. وزن کل این سیستم فقط 20 کیلوگرم بر متر مربع است. 

 صفحات و تایل های این سیستم از جنس فلزی و گالوانیزه بوده و پایه های آن از جنس polypropylene ساخته شده است. امکان نصب شینه های اتصال به زمین برای bound کردن تمامی این سیستم تعبیه شده است.

 

برای سربندی کابل ها روش های متنوعی از انواع پریزهای کف خواب برای این سیستم قابل نصب است.

اگرچه تولید کننده پیشنهاد می کند این سیستم کف با وجود پایه های منحنی پلاستیگی نیازی به داکت یا سینی گذاری مجزا ندارد اما در کنار سیستم توزیع Cablofil یک راه حل کامل از کف کاذب به همراه سبد کابل را ارائه می نماید.

 

اضافه کردن نظر


ویدیوهای دیدنی پسیو

آخرین اخبار را از طریق ایمیل دریافت نماید!   * آدرس ایمیل:           farbin instagram

سوال از فربین دارید؟
لطفا سوال خود را بپرسید ما از طریق ایمیل در سریعترین زمان جواب خواهیم داد.


سوال از فربین دارید؟