Login
Register

خانه

دایرکتوری برند

دایرکتوری مطالب

دسته بندی موضوعی

آکادمی فربین

دفترچه تلفن

کابل و تجهیزات مسی شبکه

پسیو شبکه

پسیو شبکه (  Passive Premise Networking ) صنعتی است که در فربین بصورت تخصصی و عمیق به آن می پردازیم. قابلیت انواع تجهیزات پسیو شبکه با مارک های مختلف را در سایت farbinnews.com ملاحظه فرمایید و با مقالات تخصصی ما٬ دانش حرفه ای زیرساخت کابلی شبکه خود را ارتقا دهید.

Open Panel

molex new

lavan 02

dana

پیشنهاد نویسنده

پچ پنل N521.663 نکسانس

2
+2

پچ پنل های کشویی نکسانس( Nexans سری N521.663 یکی از انتخابها برای سربندی کیستونهای UTP وSTP می باشد.

سربندی کابل های مسی یکی از چالش اصلی در آرایش رک ها به شمار می آید. تولید کنندگان با استفاده از ایده هایی که در طراحی پچ پنل ها ارائه می دهند می توانند دغدغه های نصب را تا حدودی کاهش دهند.

یکی از این پچ پنل های مسی خلاقانه، پچ پنل N521.663 تولید شده توسط نکسانس ( Nexans ) است که به صورت کشویی طراحی شده و با مکانیزم هایی که در آن تعبیه شده است، دسترسی به پورتهای پچ پنل را به سهولت میسر می سازد.

farbin 195

یکی از ویژیگی های این محصول نسبت به دیگر محصولات این خانواده وجود درپوشی مناسب برای هر پورت می باشد که علاوه بر اینکه از نفوذ گرد و غبار جلوگیری می کند، دیگر به کیستونهای با درپوش نیازی نیست. همچنین نوع شاسی به کار رفته در پچ پنل N521.663 باعث می شود که بدون نیاز به سیم کشی اضافی پس از نصب در رک، به صورت اتوماتیک به سیستم اتصال به زمین ( Earthing ) متصل شود. نکسانس ( Nexans ) این محصول را مطابق با نیاز کاربران خود در دو رنگ سفید و سیاه تولید کرده است. 

در فیلم ذیل نحوه قرار گرفتن این محصول در رک و همچنین سربندی کابل ها نشان داده شده است.

اضافه کردن نظر


ویدیوهای دیدنی پسیو

آخرین اخبار را از طریق ایمیل دریافت نماید!   * آدرس ایمیل:           farbin instagram

سوال از فربین دارید؟
لطفا سوال خود را بپرسید ما از طریق ایمیل در سریعترین زمان جواب خواهیم داد.


سوال از فربین دارید؟