Login
Register

خانه

دایرکتوری برند

دایرکتوری مطالب

دسته بندی موضوعی

آکادمی فربین

دفترچه تلفن

استانداردهای پسیو

پسیو شبکه

پسیو شبکه (  Passive Premise Networking ) صنعتی است که در فربین بصورت تخصصی و عمیق به آن می پردازیم. قابلیت انواع تجهیزات پسیو شبکه با مارک های مختلف را در سایت farbinnews.com ملاحظه فرمایید و با مقالات تخصصی ما٬ دانش حرفه ای زیرساخت کابلی شبکه خود را ارتقا دهید.

Open Panel

molex new

lavan 02

dana

پیشنهاد نویسنده

8
+8

استاندارد ANSI/BICSI 004-2012 با هدف ارایه ضوابط طراحی برای سیستم های زیرساخت فناوری اطلاعات برای مراکز مراقبت های بهداشتی و درمانی منتشر شده است.

3
+3

استاندارد ANSI/TIA-1005-A از سری استانداردهای اصلی TIA با هدف بیان الزامات کابل کشی ساختار یافته در محیط های صنعتی منتشر شده است.

4
+4

بیکسی نسخه 6 کتاب راهنمای جامع نصب کابل کشی ساختار یافته برای سیستم های زیر ساخت (ITSIMM) را منتشر کرده است. هدف از انتشار این کتاب آماده سازی نصابلن صنعت ICT برای شرکت در آزمون نصب بیکسی می باشد.

4
+4

کابل کشی در محیط های سخت خارج از ساختمان (OSP) بخش مهم و حیاتی در صنعت انتقال اطلاعات وارتباطات است. در همین راستا انجمن بیکسی کتاب راهنمای مرجع اصول طراحی خارج از ساختمان (OSPDRM) را منتشر کرده است.

 

6
+6

بیکسی انجمنی است غیر دولتی/ غیر انتفاعی که هدف آن توسعه راه کارهای اجرایی در طراحی و نصب ساختار یافته اصول کابل کشی زیرساخت شبکه و مخابرات است. این انجمن امروز در زمینه انتشار استانداردهایی برای طراحی زیرساخت دیتاسنتر نیز شناخته شده است.

5
+5

خواه یک تازه وارد باشید و یا یک کهنه کار در طراحی زیرساخت شبکه، داشتن کتاب TDMM 13 به عنوان یک مرجع کامل در آرشیو کتابخانه شما الزامی است.

5
+3
2

در راستای توسعه اصول طراحی زیرساخت و استانداردهای مراکز داده، استاندارد جدید ANSI/BICSI 002-2014  با هدف بیان ملزومات طراحی در کنار راهنمایی های کاملا کاربردی برای هر گونه مرکز داده منتشر شده است.

ویدیوهای دیدنی پسیو

آخرین اخبار را از طریق ایمیل دریافت نماید!   * آدرس ایمیل:           farbin instagram

سوال از فربین دارید؟
لطفا سوال خود را بپرسید ما از طریق ایمیل در سریعترین زمان جواب خواهیم داد.


سوال از فربین دارید؟