Login
Register

خانه

دایرکتوری برند

دایرکتوری مطالب

دسته بندی موضوعی

آکادمی فربین

دفترچه تلفن

رک و کابینت و سیستم توزیع شبکه

پسیو شبکه

پسیو شبکه (  Passive Premise Networking ) صنعتی است که در فربین بصورت تخصصی و عمیق به آن می پردازیم. قابلیت انواع تجهیزات پسیو شبکه با مارک های مختلف را در سایت farbinnews.com ملاحظه فرمایید و با مقالات تخصصی ما٬ دانش حرفه ای زیرساخت کابلی شبکه خود را ارتقا دهید.

Open Panel

molex new

lavan 02

dana

پیشنهاد نویسنده

رک بدون پوشش کنوویت (Canovate)

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
8
+8

Open Rack شرکت کنوویت (Canovate) در دو ارتفاع 42 و 45 یونیتی عرضه می شود

با یکپارچه شدن سرویس های مختلف بر روی کابل های شبکه، تعدد کابل کشی در ساختمانها به شدت افزایش پیدا کرده است. حجم قابل توجهی از کابل های شبکه پس از رسیدن به محل سربندی، کلاف سردرگمی را برای نصابان ایجاد می کند که داشتن یک راه حل اصولی برای آرایش این تعداد از کابل ها اجتناب ناپذیر است. استفاده از رک های کابینتی مرسوم به دلیل دسترسی های محدود از سقف و کف، نصابان را با مشکل آرایش کابل ها رو به رو کرده است. برای اجرای یک سیستم منظم کابل کشی ساختار یافته در پروژه های از این دست لازم است به جای استفاده از رک های بسته از رک های باز( Open Frame ) استفاده شود. چالش اصلی برای تولید کنندگان رک های Open Frame اضافه کردن یک کانال عمودی در کنار Open Rack است که مدیریت رک ها را به صورت عمودی میسر می سازد. بدیهی است ظرافت در طراحی این کانال های عمودی باعث خواهند شد تا نمای محل سربندی رک ها نیز همچون یک Show Room زیبا به چشم آید.

farbin 298

یکی از فریم رک ها که علاوه بر زیبایی امکانات نصب معقولی را ارائه می دهد Open Rack شرکت کنوویت Canovate ) است که در دو ارتفاع 42 و 45 یونیتی عرضه می شود. این فریم رک ها قابلیت نصب کانال های عمودی را در کنار خود دارند که بنا بر انتخاب مشتری در عرض های 8 اینچ و 12 اینچ ارائه می شوند. محصول نهایی که از فلزی با قطر 1.5 میلی متر ساخته شده است، قابلیت نصب تجهیزات تا 500 کیلوگرم را دارا است.

farbin 297

این محصول علاوه بر پیشنهاد استفاده در دیتا سنترها، قابلیت استفاده در اتاق های MC و TR را دارد که حجم قابل توجهی از کابل در این اتاق ها وارد می شود.

اضافه کردن نظر


ویدیوهای دیدنی پسیو

آخرین اخبار را از طریق ایمیل دریافت نماید!   * آدرس ایمیل:           farbin instagram

سوال از فربین دارید؟
لطفا سوال خود را بپرسید ما از طریق ایمیل در سریعترین زمان جواب خواهیم داد.


سوال از فربین دارید؟