Login
Register

خانه

دایرکتوری برند

دایرکتوری مطالب

دسته بندی موضوعی

آکادمی فربین

دفترچه تلفن

تستر و ابزارهای شبکه

پسیو شبکه

پسیو شبکه (  Passive Premise Networking ) صنعتی است که در فربین بصورت تخصصی و عمیق به آن می پردازیم. قابلیت انواع تجهیزات پسیو شبکه با مارک های مختلف را در سایت farbinnews.com ملاحظه فرمایید و با مقالات تخصصی ما٬ دانش حرفه ای زیرساخت کابلی شبکه خود را ارتقا دهید.

Open Panel

molex new

lavan 02

dana

پیشنهاد نویسنده

MultiFiber فلوک برای تست خطوط MTP/MPO

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
7
+7

روشی ساده برای تست کانکتورهای MTP/MPO  

استفاده از کانکتورهای MTP/MPO امروزه در بسیاری از دیتا سنترها کاملا مرسوم شده است. گاهی اوقات لازم است با یک دستگاه جمع و جور کابل های ترانک ( Trunk Cable ) دیتاسنتر ( Data Center ) را تست و صحت عملکرد آن را به صورت مکتوب مستند نماییم.

فلوک ( Fluke ) با معرفی دستگاهی به نام MultiFiber که مستقیما به آن کانکتورهای MTP/MPO سینگل مود و مالتی مود متصل می شود، به صورت اتوماتیک کانکتورهای 8 ، 10 ، 12 فیبرنوری را تشخیص داده و پس از مطابقت با حداقل های استاندارد لینک را تایید ( Certify ) می نماید.

farbin 256

این دستگاه قابلیت شناسایی نوع همبندی تارها ( Polarity ) را نیز داراست که در نتایج تست نوع همبندی ( Polarity ) نیز گزارش می شود.

farbin 255 

توجه داشته باشید این دستگاه مناسب برای تست کابل های MTP/MPO به LC نیست. دستگاه قابلیت آن را دارد که مستقیما کانکتورهای MTP/MPO به آن متصل شود.

farbin 262

استفاده از دستگاه بسیار ساده بوده به نحوی که با یکبار تست هر 12 رشته تار بازرسی شده و صحت عملکرد آنها مورد تایید قرار می گیرد. بدیهی است استفاده از این روش سرعت تست را به مراتب بیشتر از حالت های تست متداول بالا خواهد کرد. 

farbin 260

نتایج 250 رشته کابل (3000 تار فیبرنوری ) در دستگاه ذخیره می شود و از طریق نرم افزار LinkWare قابل پرینت و گزارش خواهد بود.

farbin 261

اضافه کردن نظر


ویدیوهای دیدنی پسیو

آخرین اخبار را از طریق ایمیل دریافت نماید!   * آدرس ایمیل:           farbin instagram

سوال از فربین دارید؟
لطفا سوال خود را بپرسید ما از طریق ایمیل در سریعترین زمان جواب خواهیم داد.


سوال از فربین دارید؟