Login
Register

خانه

دایرکتوری برند

دایرکتوری مطالب

دسته بندی موضوعی

آکادمی فربین

دفترچه تلفن

مولکس

پسیو شبکه

پسیو شبکه (  Passive Premise Networking ) صنعتی است که در فربین بصورت تخصصی و عمیق به آن می پردازیم. قابلیت انواع تجهیزات پسیو شبکه با مارک های مختلف را در سایت farbinnews.com ملاحظه فرمایید و با مقالات تخصصی ما٬ دانش حرفه ای زیرساخت کابلی شبکه خود را ارتقا دهید.

Open Panel

molex new

lavan 02

dana

پیشنهاد نویسنده

مولکس

مولکس (7)

کمپانی مولکس فعالیت خود را از سال 1983 در دفتر مرکزی خود واقع در آمریکای شمالی آغاز کرد. این کمپانی به عنوان تولیدکننده ی اتصالات الکترونیکی، الکتریکی و اتصالات داخلی فیبر نوری برای طیف وسیعی از صنایع از جمله صنایع ارتباطات و اطلاعات، صنایع پزشکی، صنایع خودروسازی شناخته شده است و با سرمایه گذاری در بخش R&D برای رسیدن به تولیدات بیشتر و مقرون به صرفه با 32000 پرسنل شروع به فعالیت کرده است.

4
+4

کادر پایه برای نصب کیستون های مولکس برروی پریزهای استاندارد فرانسه

3
+3

جعبه پریز روکار برای استفاده همزمان چندین کاربر٬ معرفی شده توسط کمپانی مولکس ( Molex )

3
+3

کیستون Power Cat.6A Data Gate مولکس ( Molex)با طراحی خاص و کیفیت بالای خود یکی از بهترین راه حل ها برای انتقال سرعت 10GB/S است. 

3
+3

اگر به دنبال یک جعبه جمع و جور فیبر نوری هستید که در آن قابلیت نصب تارهای فیوژن شده نیز وجود داشته باشد، مولکس ( Molex ) جعبه سری 601 را معرفی کرده است. 

2
+2

پچ پنل های فیبر نوری XFR از خانواده Xtreme کمپانی مولکس ( Molex ) مناسب برای دیتا سنترها و محل هایی است که تجمع تارهای فیبرنوری به ظرفیت های بالایی می رسند.

3
+3

کمپانی مولکس برای آرایش آسانتر کابل ها و پچ کوردها، داکت های عمودی را معرفی کرده که به فریم رک های استاندارد 19 اینچ متصل می شود. 

3
+3

یکی از دغدغه هایی که بیشتر نصابان شبکه با آن مواجه هستند، آرایش پچ کوردها در یک فضای محدود است. آرایش پچ کوردهای فیبرنوری در زمانی که تراکم آنها در مسیرهای عبوری پچ پنل ها افزایش می یابد کاری بسیار دشوار است.

ویدیوهای دیدنی پسیو

آخرین اخبار را از طریق ایمیل دریافت نماید!   * آدرس ایمیل:           farbin instagram

سوال از فربین دارید؟
لطفا سوال خود را بپرسید ما از طریق ایمیل در سریعترین زمان جواب خواهیم داد.


سوال از فربین دارید؟