Login
Register

خانه

دایرکتوری برند

دایرکتوری مطالب

دسته بندی موضوعی

آکادمی فربین

دفترچه تلفن

نکسانس

پسیو شبکه

پسیو شبکه (  Passive Premise Networking ) صنعتی است که در فربین بصورت تخصصی و عمیق به آن می پردازیم. قابلیت انواع تجهیزات پسیو شبکه با مارک های مختلف را در سایت farbinnews.com ملاحظه فرمایید و با مقالات تخصصی ما٬ دانش حرفه ای زیرساخت کابلی شبکه خود را ارتقا دهید.

Open Panel

molex new

lavan 02

dana

پیشنهاد نویسنده

سرسیم FM45

4
+4

در زمان استفاده از کابل های شبکه مواردی پیش می آید که نیاز است مستقیما سرسیم ها به کابل اصلی متصل شوند لیکن چالش زمانی است که قطر کابل های شبکه با سرسیم های متداول بازار همخوانی نداشته باشد. در ادامه راه حلی برای این چالش معرفی می شود.

 

در دنیایی که حجم اطلاعات روز به روز بیشتر می شود، کابل های شبکه هم ظرفیت خود را افزایش می دهند. کاربران و بسیاری از کسانی که در این صنعت فعالیت می کنند به دنبال تجهیزاتی هستند که بتواند نیاز آنها را برآورده کنند. از این روهمه تولید کنندگان و متولیان صنعت شبکه تمام تلاش خود را به کار می بندند تا محصولاتی تولید کنند که پاسخگوی نیاز مشتریان خود باشد. در همین زمان کابل Cat.7 برای بهبود عملکرد مناسب نسبت به نسخه های قبلی خود وارد بازار شده است. از ویژیگی این کابل می توان به قطر بیشتر مس (AWG 22) نسبت به مدل های Cat.5e وCat.6 اشاره کرد که این مزیت نشان دهنده ی عملکرد بهتر در فرکانس های بیش از 600 مگاهرتز بوده است. این مدل از کابل با توجه به مطابق نبودن با اتصالات خانواده های قبلی خود (Backward Compatible) نتواست تاییده ی انجمن TIA را به دست آورد. در همین زمان چنانچه نصابی مایل به سربندی این دسته از کابل ها با اتصالات متداولی همچون سرسیم های عادی شبکه باشد، به دلیل عدم تطابق قطردر زمان نصب با مشکل مواجه می شد.


کمپانی اراندام(R&M)، ار اند ام(R and M)  یک نوع از اتصال سرسیم به نام (FM45 (Faild Termination را به بازار عرضه کرده است که مهمترین مشخصه آن سربندی کابل با قطر های متفاوت از AWG 26 تا AWG 22 است. این محصول بدون نیاز به ابزاری خاص، سرسیم را سربندی کرده و در نتیجه کیفیت بالایی را گارانتی می نماید. محصول پیشنهادی برای کابل کشی شیلد دار و بدون شیلد مناسب بوده و بدنه خارجی آن با محافظ های مخصوصی ارائه می شود.
در بسیاری از کاربردها همانند ارتباط مستقیم کابل به دوربین های نظارتی و یا Access Point ها امکان سربندی پریز وجود ندارد در این موارد FM45 کمپانی اراندام(R&M)، ار اند ام (R and M) بهترین انتخاب خواهد بود. محصول نهایی با کیفیت کشورسوئیس تولید شده و در شرایط سخت با توجه به محافظ های خاصی که بر آن تعبیه شده است، نصبی مطمئن تر را تضمین می نماید.

این خانواده از محصولات در مدل های مختلف مناسب برای شرایط محیطی متفاوت ارائه می شود.

Part Number دانلود فایل

مدل FM45 Connector IP20:

R312231:

farbin 79

سرسیم FM45 اراندام ( R&M )، ار اند ام ( R & M )، به همراه پوشش محافظ بیرونی از نفوذ  ذرات بزرگ گرد و غبار جلوگیری کرده ولیکن ضدآب نمی باشد. وزن آن در حدود 20 گرم بوده و از جنس فیبر نوری شیشه ای و پلاستیک ساخته شده است.

 pdf

size:277KB 

 line horizontal  

مدل FM45 UTP Angled Connector IP20:

R803498:

rdm 21

سرسیم FM45 ار اند ام ( R&M )، اراندام ( R & M )این مدل به همراه پوشش محافظ بیرونی از نفوذ ذرات بزرگ گرد وغبار جلوگیری کرده ولیکن ضدآب نمی باشد. وزن آن در حدود 20 گرم بوده و از جنس پلاستیک و فیبر شیشه ای ساخته شده است. تفاوت این مدل با مدل قبلی خود در زاوه دار بودن آن می باشد تا کمترین فضا را در محل سربندی اشغال نماید. 

pdf

size:260KB 

line horizontal  

مدل FM45 STP/UTP Connector IP67:

R814568:

 

 rdm 16

سرسیم FM45 ار اند ام ( R&M )، اراندام ( R & M ) به همراه پوشش محافظ بیرونی به طور کامل از نفوذ ذرات گرد وغبار جلوگیری کرده و در زمانی محدود و حداکثر تا عمق 1 متر از نفوذ آب جلوگیری می کند. وزن آن در حدود 21 گرم بوده و از جنس پلاستیک و فیبر شیشه ای ساخته شده است.

  

line horizontal   

مدل  FM45 Connector Cat.6A IP20 Metal:

R814567:

rdm 15

سرسیم FM45 ار اند ام ( R&M )، اراندام ( R & M )مناسب برای سربندی شیلددار و بدون شیلد و همچنین رده ی Cat.6A می باشد. این مدل از جنس نیکل ساخته شده و به رنگ متالیک موجود است. وزن آن در حدود 36 گرم و با AWG برابر با 21 تا 26 می باشد.

 
 
line horizontal  

مدل FM45 Connector Cat.6A IP20:

R815651:

rdm 17

سرسیم FM45 ار اند ام ( R&M )، اراندام ( R & M ) مناسب برای سربندی شیلددار و بدون شیلد می باشد. همچنین از جنس پلاستیک به رنگ طوسی و با وزنی معادل با 20 گرم ساخته شده است. AWG آن برابر با 21 تا 26 می باشد.

 
line horizontal  
با دریافت فایل pdf مربوطه، تنوعی از سرسیم FM45 اراندام ( R&M)، ار اند ام ( R & M ) را مشاهده نمایید.

pdf size:401KB

 

جهت اطلاع بیشتر نسبت به استانداردهای IP Reiting اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده مشخصات فنی این محصول در شرکت سازنده اینجا را کلیک کنید.

نظرات  

0 #2 فربین 1394-07-30 18:58
نقل کردن محمد نحوی:
سلام
با تشکر از سایت خوبتون
2 تا سوال داشتم. ایا این مدل سوکت نسبت به سوکت های معمولی دارای کیفیت مناسبی هست یا این روش سز بندی باعث کاهش کیفیت ارتباط میشه.یک سوال دیگه هم داشتم ایا از این روش برای کابلهای خیلی ضخیم هم میشه استفاده کرد

سلام ممنون از توجه و سوالات
باید عرض کنم کابل هایی که برای محیط های خارج از ساختمان استفاده می شود مخصوصا برای دوربین و یا رادیو معمولا لازم است مستقیما سرسیم خورده و اتصال برقرار شود. این سر سیم ها اولا تا حد قابل توجه ایی ضد آب هستند و گردو خاک در آن وارد نمی شود و ثانیا با توجه به روش سربندی آن ها امکان نصب کابل های با قطر ضخیم تا AWG 22 (معمولا در کابل های Class F می بینیم) وجود دارد.
ممنونم - مدیر سایت
نقل قول
0 #1 محمد نحوی 1394-07-29 22:20
سلام
با تشکر از سایت خوبتون
2 تا سوال داشتم. ایا این مدل سوکت نسبت به سوکت های معمولی دارای کیفیت مناسبی هست یا این روش سز بندی باعث کاهش کیفیت ارتباط میشه.یک سوال دیگه هم داشتم ایا از این روش برای کابلهای خیلی ضخیم هم میشه استفاده کرد
نقل قول

اضافه کردن نظر


ویدیوهای دیدنی پسیو

آخرین اخبار را از طریق ایمیل دریافت نماید!   * آدرس ایمیل:           farbin instagram

سوال از فربین دارید؟
لطفا سوال خود را بپرسید ما از طریق ایمیل در سریعترین زمان جواب خواهیم داد.


سوال از فربین دارید؟