Login
Register

خانه

دایرکتوری برند

دایرکتوری مطالب

دسته بندی موضوعی

آکادمی فربین

دفترچه تلفن

پریمیوم لاین

پسیو شبکه

پسیو شبکه (  Passive Premise Networking ) صنعتی است که در فربین بصورت تخصصی و عمیق به آن می پردازیم. قابلیت انواع تجهیزات پسیو شبکه با مارک های مختلف را در سایت farbinnews.com ملاحظه فرمایید و با مقالات تخصصی ما٬ دانش حرفه ای زیرساخت کابلی شبکه خود را ارتقا دهید.

Open Panel

molex new

lavan 02

dana

پیشنهاد نویسنده

پریمیوم لاین

پریمیوم لاین (5)

کمپانی پریمیوم لاین به عنوان بخش کوچکی از یک گروه بزرگ با بیش از 20 سال تجربه و سابقه کاری در حوزه شبکه شناخته می شود. طراحی اروپایی و طبق استاندارد باعث شده است تا محصولات این کمپانی با طیف وسیعی از درخواستها روبه رو شوند. از ابتدای دهه ی90 میلادی کمپانی پریمیموم لاین وقت زیادی را صرف تحقیق و توسعه کابل های انتقال سیگنال نموده و راه حل های جامع و کاملی را که از انعطاف پذیری و مدیریت ساده ای برخوردار باشند برای شرکت های بزرگ ارائه داده است.

Premium Line Catalog 

5
+5

پچ پنل MTP/MPO پریمیوم لاین ( Premium Line ) با چهار دهنه ورودی

4
+4

اگر به دنبال کابل شبکه ای هستید که درشرایط بیرون ازساختمان دوام داشته باشد پریمیموم لاین ( Premium Line ) انتخاب مناسب درتعادل بین قیمت وکارایی است.

2
+1
1

پیگتیل های رنگی بهترین انتخاب در سربندی اسپلایس فیبر نوری است که توسط فربین پیشنهاد می شود. 

3
+3

پچ پنل های سری Navigator راه حلی است تا از طریق یک فرستنده سیگنال، بتوانیم پورت متناظر با پریز را بر روی پچ پنل ردیابی نماییم.

3
+3

پچ پنل های شیلددار و بدون شیلد 24 پورت 0.5U از خانواده پریمیوم لاین ( Premium Lineبهترین انتخاب برای فضای بدون استفاده رک ها می باشد.

ویدیوهای دیدنی پسیو

آخرین اخبار را از طریق ایمیل دریافت نماید!   * آدرس ایمیل:           farbin instagram

سوال از فربین دارید؟
لطفا سوال خود را بپرسید ما از طریق ایمیل در سریعترین زمان جواب خواهیم داد.


سوال از فربین دارید؟