Login
Register

خانه

دایرکتوری برند

دایرکتوری مطالب

دسته بندی موضوعی

آکادمی فربین

دفترچه تلفن

برند رکس

پسیو شبکه

پسیو شبکه (  Passive Premise Networking ) صنعتی است که در فربین بصورت تخصصی و عمیق به آن می پردازیم. قابلیت انواع تجهیزات پسیو شبکه با مارک های مختلف را در سایت farbinnews.com ملاحظه فرمایید و با مقالات تخصصی ما٬ دانش حرفه ای زیرساخت کابلی شبکه خود را ارتقا دهید.

Open Panel

molex new

lavan 02

dana

پیشنهاد نویسنده

برندرکس

برندرکس (2)

کمپانی برندرکس در سال 1972 در اسکاتلند به ارائه راه حل های جهانی زیرساخت شبکه برای پشتیبانی از نیازهای کسب و کار در شرایط بحرانی برای بیش از 40 سال اختصاص یافت. امروزه برندرکس با بیش از 300 نفر از کارکنان در 10 دفاتر جهانی، در 50 کشور در سراسر جهان حضور دارد. کمپانی برندرکس تولیدکننده ی تجهیزات پسیو مورد نیاز شبکه های ساختار یافته مسی و فیبر نوری شامل انواع کابل ها، پریزها، پچ پنل ها، پچ کوردها است. کابل های cat5 این کمپانی با نام GigaPlus و کابل های cat6 این کمپانی با نام Cat6Plus عرضه می شود. این کمپانی در راستای حفاظت و حمایت از محیط زیست در تبلیغات خود از کاغذ کمتری استفاده می کند و تمامی تبلیغات خود را به صورت الکترونیکی انجام می دهند.

3
+3

اگر به دنبال راه حلی هستید تا بتوانید پچ کوردهای شبکه را در محل پورت قفل کنید تا افراد غیر مجاز نتوانند ارتباط را قطع کنند، Secure Lock برندرکس ( Brand_rex) یکی از راه حل ها است. 

2
+2

کمپانی برندرکس برای آرایش بهتر کابل های فیبر نوری و استفاده بیشتر از فضای رک، پچ پنل های فیبرنوری FibrePlus Dual Pivoting روانه بازار کرده است.

ویدیوهای دیدنی پسیو

آخرین اخبار را از طریق ایمیل دریافت نماید!   * آدرس ایمیل:           farbin instagram

سوال از فربین دارید؟
لطفا سوال خود را بپرسید ما از طریق ایمیل در سریعترین زمان جواب خواهیم داد.


سوال از فربین دارید؟