Login
Register

خانه

دایرکتوری برند

دایرکتوری مطالب

دسته بندی موضوعی

آکادمی فربین

دفترچه تلفن

خانه

پسیو شبکه

پسیو شبکه (  Passive Premise Networking ) صنعتی است که در فربین بصورت تخصصی و عمیق به آن می پردازیم. قابلیت انواع تجهیزات پسیو شبکه با مارک های مختلف را در سایت farbinnews.com ملاحظه فرمایید و با مقالات تخصصی ما٬ دانش حرفه ای زیرساخت کابلی شبکه خود را ارتقا دهید.

Open Panel

molex new

lavan 02

dana

پیشنهاد نویسنده

آشکارساز نور و پاورمیتر سومیتومو

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
2
+2

آشکار ساز نور، VFL و پاورمیتر در یک ابزار دستی جمع و جور

ابزارهای دستی (Handy Tools) همیشه وجه تمایز نصابان حرفه ای از آماتور بوده است. یکی از بهترین این ابزارها آشکار ساز نور ( Fiber detector ) شرکت سومیتومو الکتریک ( Sumitomo Electric ) است که با پارت نامبر FDT-2FS عرضه می شود. این دستگاه علاوه بر پاورمیتر (Power meter) و VFL بودن قابلیت شناسایی نور در تار فیبرنوری را نیز از روی روکش میسر می سازد.

در قسمت بالای دستگاه محلی طراحی شده است تا امکان قرار گرفتن تار فیبر نوری از روی روکش وجود داشته باشد. در این هنگام در صورت عبور نور از تار فیبرنوری، دستگاه آن را شناسایی کرده و با صدای بوق آلارمی را پخش خواهد کرد.

farbin 257

طراحی این دستگاه به نحوی جمع و جور بوده که در محیط های کوچک همانند داخل رک و کابینت ها نیز قابل استفاده باشد.

farbin 259

نور مرئی ساطع شده از این دستگاه با طول موج 650nm برای مسافت های کوتاه همانند شبکه های کامپیوتری طراحی و قابل استفاده است.

farbin 266

طراحی دستگاه به نحوی است تا در صورت وجود نورهای غیر مجاز در هنگام تست به صورت اتوماتیک آن را تشخیص داده و بر روی LCD گزارش می دهد.

farbin 271

توجه: برای استفاده از این دستگاه لازم است مجری پروژه، توسط یک منبع، نوری را برای تست به تار فیبرنوری وارد نماید. به همین دلیل پیشنهاد می شود سورس نوری پیشنهادی شرکت سومیتومو ( Sumitomo Electric ) که با دستگاه فوق همخوانی دارد به صورت جداگانه تهیه شود. دستگاه یاد شده با پارت نامبر FDT-LS قابل تهیه است.

 farbin 225

اضافه کردن نظر


ویدیوهای دیدنی پسیو

آخرین اخبار را از طریق ایمیل دریافت نماید!   * آدرس ایمیل:           farbin instagram

سوال از فربین دارید؟
لطفا سوال خود را بپرسید ما از طریق ایمیل در سریعترین زمان جواب خواهیم داد.


سوال از فربین دارید؟