Login
Register

خانه

دایرکتوری برند

دایرکتوری مطالب

دسته بندی موضوعی

آکادمی فربین

دفترچه تلفن

خانه

پسیو شبکه

پسیو شبکه (  Passive Premise Networking ) صنعتی است که در فربین بصورت تخصصی و عمیق به آن می پردازیم. قابلیت انواع تجهیزات پسیو شبکه با مارک های مختلف را در سایت farbinnews.com ملاحظه فرمایید و با مقالات تخصصی ما٬ دانش حرفه ای زیرساخت کابلی شبکه خود را ارتقا دهید.

Open Panel

molex new

lavan 02

dana

پیشنهاد نویسنده

پچ پنل فیبر نوری سری Pretium EDGE کورنینگ

5
+5

یکی از مهمترین نیازهای فعلی و آینده مراکز داده استفاده بهینه از فضای دیتا سنتر است. کورنینگ بیشترین فضا را در رقابت با دیگر تولید کنندگان در اختیار کاربران قرار می دهد.

                                    دانلود کاتالوک edge کورنینگ 

سری Pretium EDGE کورنینگ (Corning) راه حلی است تا در محیط های دیتا سنتری به سادگی در یک فضای محدود بیشترین سربندی را با بالاترین کارایی میسر سازد.

خانواده سری EDGE که برمبنای راه حل Pre-Terminated ساخته شده است به صورت Plug & Play، اتصال را برقرار کرده و در نتیجه علاوه بر مدیریت راحتر پچ کوردها، نصب در محل پروژه را نیز در کوتاهترین زمان بدون نیاز به هیچ گونه ابزاری میسر می سازد. محصول مهندسی ساز با طراحی بی نظیر به سادگی لینک های بیشتری را در لایه هایی همچون SAN و MDA  فراهم می سازد.

مهندسی کورنینگ در ساخت کابل های فیبرنوری سری Clear Curve در کنار اتصالات خانواده EDGE، یک راه حل جامع کابل کشی ساختار یافته بر مبنای محصولات Pre-Terminated و اتصالات آن را با کیفیتی ارائه می دهد که کمپانی های بزرگ اکتیو ساز دنیا همچون سیسکو(Cisco) در دیتا سنترهای خود این محصول را پیشنهاد می نمایند.

EDGE


ویژیگی ها:
- طراحی خلاقانه امکان حداکثر استفاده از فضا را میسر می سازد ( در فضای 4 یونیت 576 تار فیبر نوری و در فضای 1 یونیت 144 تار فیبر نوری )
- مطابق با استانداردهای دیتا سنتر همچون EN 50173-5 و TIA 942
- مناسب برای اتصالات بسیار زیاد و تغیرات متعدد پچ کوردها
- سیستم یکپارچه و صد درصد تست شده در کارخانه کورنینگ

EDGE

برای مشاهده مشخصات فنی شرکت سازنده اینجا را کلیک کنید.

 

اضافه کردن نظر


ویدیوهای دیدنی پسیو

آخرین اخبار را از طریق ایمیل دریافت نماید!   * آدرس ایمیل:           farbin instagram

سوال از فربین دارید؟
لطفا سوال خود را بپرسید ما از طریق ایمیل در سریعترین زمان جواب خواهیم داد.


سوال از فربین دارید؟